ЯК ДЕШЕВО дістатися до Барселони (від 570 гривень)


Всі, хто мріяв потрапити до Барселони, обов’язково мають прочитати цей пост. Тут ми зібрали всі можливі варіанти бюджетно потрапити до серця Каталонії – від 570 гривень в один бік та 1,5 тис. гривень “туди-назад”.

Прямий переліт з Ryanair

Ірландський лоукост почав літати з Києва в каталонську столицю восени 2018-го. Стандартна вартість квитків коливається від 40 до 50€ в один бік, проте іноді бувають розпродажі, на яких можна вихопити переліт в Барселону і за 19€.  Загалом це один з найзручніших варіантів, бо не потрібно робити ніяких пересадок.

Важливо знати: з деяких міст Ryanair літає не в саму Барселону, а в Жирону, з якої потрібно буде добиратися більше 2 годин і заплатити близько 15 євро за дорогу. З України авіакомпанія здійснюватиме рейси в основний аеропорт Барселони – Ель-Прат, звідки можна дістатися до центру міста за 4,20 євро (або 1 євро, якщо купити проїзний на 10 поїздок) на електричці.

Вартість: від 19€.

Час: в один бік 3 години 40 хвилин.

Приклад цін на рейс Київ – Барселона:


Прямий переліт зі SkyUp

Український лоукост пропонує не зовсім лоукост ціни на переліт в Барселону, але це теж непоганий варіант, щоб злітати в столицю іспанського регіону Каталонія. Іноді бувають ціни і від 50€, але на момент написання матеріалу найдешевші квитки коштували 78€ в один бік. Великий плюс у перельоті зі SkyUp – подорож не потрібно планувати сильно завчасно: купувати квитки можна і за місяць.

Вартість: від 50€, якщо пощастить, але зазвичай 70-80€.

Час: в один бік 4 години 10 хвилин.

Приклад цін на рейс Київ – Барселона при купівлі за 1 місяць:


Прямий переліт з МАУ

В Барселону літає і МАУ, тому якщо ціни Ryanair та SkyUp здалися вам не сильно низькими – гляньте на тарифи МАУ. Загальна картинка така – якщо купувати квитки за 2-3 місяці, ціна буде коливатися від 105€ до 150€ і вище; якщо дивитися більш пізні рейси за 8-10 місяців до вильоту, отримаємо дешевші тарифи: від 56€, що все одно задорого.

Вартість: від 56€, якщо завчасно.

Час: в один бік 3 години 30 хвилин.

Приклад цін на рейс Київ – Барселона при купівлі за 8-10 місяців:

Приклад цін на рейс Київ – Барселона при купівлі за 2-3 місяці:


Пересадка в Польщі

Найбільш бюджетні пропозиції перельоту в Барселону ми знайшли з польського Катовіце. Як дістатися туди з України – читайте в цьому матеріалі. Ціна питання – від 269 гривень.

Квитки до Барселони можна взяти від 44 злотих в один бік, якщо маєте членство Wizz Discount, без знижки заплатите приблизно вдвічі більше.

Вартість: від 18€.

Час в дорозі: в один бік трохи більше 5 годин.

Приклад цін на рейс Катовіце – Барселона:

Приклад цін на рейс Катовіце – Барселона:


Читати також: