З Києва в аеропорт Бориспіль за 15 гривень (замість 100 на Skybus чи 400 на таксі)

Skybus – монополіст у плані автобусних перевезень в аеропорт Бориспіль. Вартість проїзду з центрального вокзалу – 100 гривень, з метро “Харківська” – 60 гривень. Проте є спосіб добратися до аеропорту майже в 7 разів дешевше.


Скажу одразу – цей спосіб менш зручний, бо потрібно спочатку доїхати до самого Борисполя, а потім вже в аеропорт. Але якщо маєте трохи зайвого часу, або їдете не з Києва, а з Черкас чи Кременчука, наприклад, або будь-якого іншого міста з проїздом через Бориспіль – ідеальний спосіб непогано зекономити.

З Києва до міста Бориспіль можна доїхати:

  • Попуткою: просто стати на виїзді з Києва і ловити машини. Так, іноді вони зупиняються, але не так часто. Чекати іноді потрібно 4-5 годин. Розрахувати час наперед ніяк не вийде. 
  • Електричкою: відправляється вона з різних місць. В тому числі, з центрального вокзалу (північної платформи), станції Київ-Волинський (в 10 хвилинах від аеропорту “Київ”), станції Дарниця тощо. Вартість проїзду – 8 гривень з Дарниці, 9 гривень – з інших станцій. 

Детальний розклад електрички (можна також звірити на сайті):

  • Поїзд: нам підходить лише один варіант – 148 Київ-Одеса, що відбуває зі столиці о 15.49. Їде до станції Бориспіль (місто) 40 хвилин. Ціна – 22 гривень без білизни та напоїв за повний квиток, 11 гривень – за студентський. Зручно, бо цим поїздом можна їхати, як з Києва, так і з Одеси. Проїжджає він також Золотоношу і Черкаси. З Одеси відправляється о 20.08, в Борисполі будете о 8.45.

З міста Бориспіль в аеропорт

Прямо з залізничної станції міста Бориспіль в аеропорт відправляється маршрутка 3В. Проїзд коштує 10 гривень. Погано тільки те, що курсує він приблизно 1 раз на годину, а останній рейс – о 19.45. Хоча якщо їхатимете на поїзді Київ–Одеса, цей варіант ідеально підходить.

Розклад руху міського автобусу 3В:

Є ще варіанти проїхатись маршрутками 2, 16 та 17, але вони відправляються не з залізничного вокзалу, а з зупинки Київський шлях. І після 20.05 не їздять. Вартість проїду на них – теж 10 гривень. 

Приємної подорожі!


Читайте також:


Дешеві квитки, розпродажі авіакомпаній, знижки до -90% дивіться в розділі ДЕШЕВІ КВИТКИ.

Подорожуй розумно разом з лайфхаками та порадами від MyCheapTrip в розділі ЛАЙФХАКИ

Блоги з мандрівок, путівники та блоги, ідеї дешево добратися з України в будь-яку точку світу в розділі ІДЕЇ ПОДОРОЖЕЙ. 

Нові маршрути, скасування рейсів, змінення правил перевезень в розділі НОВИНИ