Як отримати каву чи чай в літаку WizzAir БЕЗКОШТОВНО, а не за 75 гривень

На борту WizzAir можна безкоштовно отримати чай, каву, гарячий шоколад чи інший напій. Лайфхак, як це зробити, від MyCheapTrip. Метод перевірений на власному досвіді і справді працює. До чаю чи кави можна взяти з собою сендвіч в ручну поклажу і зекономити ще до 5 євро. 


Як ви, мабуть, знаєте, проносити багато рідини на борт WizzAir (як і в літак будь-якої іншої авіакомпанії) не можна – не більше 10 пляшечок по 100 мл. Заливати в них чай трошки смішно, правда? Тим більше, кип’ятку туди налити не вийде. Але за чай чи каву на борту у вас попросять 2,5 євро, а це ж більше 75 гривень. Однак не все так погано!

Вихід не платити 2,5 євро за чай/каву на борту є!

Ситуація така ж, як і в поїздах Укрзалізниці. Берете з собою пакетик чаю, стік з кавою чи гарячим шоколадом, просите окріп на борту і вуаля – маєте гарячий смачний напій. Досить часто в стюардеси можна попросити і безкоштовний стаканчик, але тут, як пощастить. Тому краще мати його з собою.

Ідеально захватити з дому ще й сендвіч або вафлі. Дістаєте їх з ручної поклажі і маєте смачний перекус, який втамує голод на час перельоту. 

Говорять, що такий лайфхак працює і в літаках Ryanair, але особисто ще не перевіряв. Якщо ви знаєте напевно, напишіть нам про це в соцмережах – Телеграмі чи Інстаграмі.

Приємної подорожі!


Читати також: