Як торгуватися на Airbnb та зекономити до -60% від вартості квартири

Airbnb – сайт, що пропонує для оренди квартири або кімнати в них. Розшифровується як «Air Bed and Breakfast». Дослівно – «Надувний матрац та сніданок». Назва ця виникла після того, як двоє хлопців з Сан-Франциско почали приймати у себе в квартирі гостей, бо не мали змоги платити щомісячну оренду за житло. У них вдома було три надувних матраси, які вони й пропонували гостям, а ще зранку – готували їм сніданки. Трохи згодом хлопці побачили в цьому чудову бізнес-ідею і створили Airbnb. 


В Амстердамі ми шукали житло на 5 ночей, але Booking пропонував зависокі ціни на хостел. Бюджетними варіантами не тішив і Airbnb. Саме тому за порадою друзів ми спробували торгуватися з власником. У нього було мало відгуків (здається, 3), тому ми запропонували такий варіант: він надасть нам знижку на житло, а ми по від’їзду залишимо гарний відгук про нього і порекомендуємо друзям. 

Так вдалося з 35 євро збити ціну до 27 за ніч. Друзі розповідали про те, як в Будапешті вони зекономили ледь не 60% на житлі завдяки такій знижці.

Як скористатись?

  1. Сконтактувати з власником житла через Airbnb і попросити у нього знижку особисто (обов’язково вказати, чому він має надати вам її). Варіанти, чому вам потрібна знижка (пишіть їх власникам житла): не маєте грошей; залишите дуже гарний відгук і порекомендуєте друзям; їдете на тривалий термін;
  2. Іноді такі знижки надаються автоматично системою, але зазвичай це буває, коли не сезон, або якщо місце непопулярне для туристів.
  3. Також варіант працює при бронюванні житла “на сьогодні”. Власники погоджуються прийняти гостей дешевше, просто аби квартира не пустувала. Головне, пам’ятайте, що у високий сезон у популярних серед туристів містах варіантів житла “на сьогодні” може і не лишитися, тому ви ризикуєте провести ніч на вулиці.

Це може бути навіть не грошове зниження, а додаткове місце в кімнаті чи безкоштовний сніданок. Коротше кажучи – хто не ризикує, той не п’є шампанського, тому пишіть і пробуйте, а там вже, як вийде.

Отримайте знижку 34 євро на своє перше бронювання від MyCheapTrip

Як це працює: переходите за посиланням на Airbnb, реєструєтесь, і отримуєте бонус від сервісу в розмірі 34 євро. Щоправда, пропозиція розповсюджується лише на бронювання від 63 євро, але працює для усіх міст і на всі дати.


Приклад знижки на житло в Португалії:

Приємної подорожі!


Читати також: