Як ночувати безкоштовно з Airbnb

Airbnb – сайт, що пропонує для оренди квартири або кімнати в них. Розшифровується як «Air Bed and Breakfast»Назва ця виникла після того, як двоє хлопців з Сан-Франциско почали приймати у себе в квартирі гостей, бо не мали змоги платити щомісячну оренду за житло. У них вдома було три надувних матраси, які вони й пропонували гостям, а ще зранку – готували їм сніданки. Трохи згодом хлопці побачили в цьому чудову бізнес-ідею і створили Airbnb. 

У статті ви прочитаєте 10 порад для тих, хто думає скористатися цим сервісом для мандрівників. У сайту досить простий інтерфейс і розібратися нескладно, але існують певні хитрощі, про які пишуть далеко не всі.  

Квартира – не готель

Оренда житла на Airbnb – це не те ж саме, що бронь номеру в готелі або хостелі. Деякі орендодавці можуть відповісти вам не відразу, в профілі можуть бути неправильно вказані вільні дати, ба більше –  вам можуть відмовити в оренді просто тому, що ви не сподобались господарю.  

Шукайте верифіковані фото квартири

При виборі місця звертайте увагу на фото в оголошенні. Знак Airbnb в правому верхньому куті на фото означає, що фотографії були завантажені на сайт господарем. А знак Verified Photo говорить про те, що в цьому місці був фотограф Airbnb і зробив фотосесію. Тобто світлин точно відповідають дійсності. 

Якщо подорожуєте удвох

Для тих, хто подорожує удвох, хостел не підходить. Оскільки орендувати два найдешевших ліжка в кімнаті з безліччю ліжок коштує дорожче, ніж орендувати одну окрему кімнату в квартирі. Знайдіть через пошук квартиру чи кімнату в ній лише для ОДНІЄЇ людини, а потім в обраному варіанті додайте другого гостя. Це досить добре зекономить вам гроші.  

Фільтри пошуку також значно полегшують вибір житла: інтернет, парковка, можливість проведення заходів, куріння – це далеко не повний перелік критеріїв, за якими можна вибрати підходящі варіанти.  

Торгуйтеся

Спробуйте знайти спільну мову і зав’язати дружні стосунки з власником квартири. В цьому випадку ви можете попросити його/її про знижку в особистому листуванні. Господарі квартир часто йдуть на це, особливо, якщо ви приїжджайте великою компанією або зупиняєтеся в них вже вдруге. 

На першу поїздку отримайте знижку від Airbnb на суму – 1 100 грн

Знижка поширюється на будь-який тип житла, на всі дати та напрямки. Її можна отримати лише за запрошенням від когось. Наприклад, від нас. Щоб отримати цей приємний бонус також важливо забронювати житло на суму від 63 євро, тому жити безкоштовно лише за рахунок знижки не вийде.

Безкоштовний місцевий гід

Багато хто з господарів на Airbnb готує гід для мандрівників, який допоможе зорієнтуватися в місті і дізнатися про визначні пам’ятки. Ба більше – ви можете запитати про все це у них особистокуди сходити, де поїсти тощо. Вони порадять вам місця, які точно будуть значно цікавішими від туристичних. Листування з господарем краще вести тільки на Airbnb. Оскільки в разі будь-яких претензій від однієї зі сторін, її можна використовувати як доказ. Заздалегідь обговоріть стандартний набір питань: як будуть передані ключі, чи є в квартирі Wi-Fi, перехідники для розеток, фен для волосся, домашні тварини, чи можна користуватися кухнею, де знаходяться найближчі магазин / аптека, як швидко і на якому транспорті можна дістатися до центру міста і так далі. 

Відміна бронювання з Вашої ініціативи чи господаря

Зверніть увагу, що деякі господарі встановлюють мінімальний термін броні. Наприклад, три дні. Скасувати бронювання на Airbnb можливо, проте кожен господар встановлює свої правила. Або ж і сам може скасувати бронювання (сайтом передбачені штрафи для господарів, але форс-мажори трапляються не тільки з гостями, тому варто ставитися до таких ситуацій з розумінням).  

Як правило, в профілі хоста буде позначка про те, що він колись комусь скасував оплачену бронь. З нами пару раз траплялося, коли господар хотів скасувати бронювання, але просив зробити це нашими руками, в результаті він би не платив штрафи, а нам би довелося заново знімати квартиру вже по подвійної вартості, оскільки скасування було за місяць до початку високого сезону. У результаті при зверненні в службу підтримки, сервіс самостійно передзвонив господареві і наполіг на зміні квартири за рахунок господаря. 

Подорожуйте безкоштовно

Ви можете почати здавати своє житло в оренду і приймати гостей з Airbnb, а на зароблені гроші подорожувати безкоштовно по всьому світу. Для того, щоб почати приймати гостей, не потрібен особняк або замок. Навіть якщо у вас є лише надувний матрац або диван – це вже відмінна пропозиція для сайту. Розмістіть своє оголошення на сайті. Напишіть опис, додайте фото, вкажіть вартість і чекайте гостей!  

 

схожі