З Харкова у Краків всього за 19€ в обидва боки

Прекрасна пропозиція від угорського лоукоста WizzAir. Щоправда така ціна лише для дискотного клубу. Якщо не маєте його, беріть квитки на Ryanair.

Головне:

  • з Харкова в Краків можна долетіти одразу двома лоукостами – WizzAir та Ryanair. Рекомендація така: є учасником дисконтного клубу WizzAir – купуйте квитки саме там, якщо ж ні, то угорський лоукост пропонує переліт втричі дорожче. Тому в такому випадку краще придбати квиток на Ryanair.
  • мінімальна ціна на переліт з Харкова в Краків від WizzAir – 9€/20€ в один бік (жовтень-листопад), від RyanAir – 12€ в один бік (березень 2020).
  • WizzAir почне літати з Харкова в Краків з 2 серпня, Ryanair – з 17 червня. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair, WizzAir або Kiwi

Багажна політика Ryanair

Безкоштовно на борт можна взяти одну маленьку ручну поклажу розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно розмістити під своїм сидінням (хоча насправді ніхто за цим не дивиться). Якщо у вас є послуга пріоритетної посадки – можна брати на борт одразу дві ручні поклажі: велику та маленьку.

Багажна політика WizzAir

Усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду. Пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.

Хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 


 Приклад рейсів з Харкова в Краків у листопаді:

 Приклад рейсів з Харкова в Краків у березні:

 


 

Читайте також: