WizzAir значно зменшує безкоштовну ручну поклажу з 1 листопада

Пасажири, які не купили пріоритетну посадку, зможуть взяти на борт тільки невеликий предмет з габаритами до 40х30х20см. Хто купив Priority, може брати і рюкзак, і валізу до 55х40х23см. 

Найбільший лоукост-перевізник Центральної та Східної Європи, угорська авіакомпанія Wizz Air, з 1 листопада запроваджує нові, більш жорсткі, обмеження на перевезення багажу (ручної поклажі). Буде зменшено габарити речей, які можна брати в салон без додаткової доплати до вартості квитка.

Пасажири, що заздалегідь не придбали пріоритетну посадку (Wizz Priority) за 5 євро, зможуть безкоштовно взяти з собою в салон лише рюкзак, дамську сумочку або сумку для ноутбука розмірами не більше 40х30х20 см. При перевищенні цих габаритів, сумку необхідно буде здати в багаж, перевезення якого коштуватиме від 7 євро за 10 кг.

Пасажири, які придбали пріоритетну посадку, з 1 листопада зможуть без додаткової платні взяти в салон літака один основний предмет з габаритами до 55х40х23 см і додатковий з розмірами до 40х30х20 см.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ: зараз великі речі теж треба здавати в багаж, але додаткової плати за це не беруть.

Одночасно з анонсуванням нових правил Wizz Air ввів нову норму платного провезення багажу 10 кг. Коштуватиме це від 7 євро.

В якості компенсації за незручності пасажирам, які встигли купити квитки до 10 жовтня на рейси після 1 листопада і не оплатили послугу пріоритетної посадки, Wizz Air безкоштовно додасть в бронювання безкоштовне перевезення 10 кг багажу. Пасажирам, які оплатили перевезення багажу по аналогічним бронювання, безкоштовно додадуть в квиток пріоритетну посадку.

Нещодавно схожі правила запровадила авіакомпанія Ryanair, що є конкурентом Wizz Air. Обидві компанії пояснюють це тим, що новий підхід до багажної політики сприятиме більш комфортній та швидшій посадці на борт, підвищить рівень обслуговування клієнтів та одночасно скоротить затримки рейсів.


 Читайте також: