Ryanair стає скупішим…і зменшує кількість перевезення ручної поклажі

Авіакомпанія Ryanair оголосила про введення обмежень на безкоштовний провіз ручного багажу. Пасажири, які не оплатили пріоритетну посадку, зможуть провозити тільки один невеликий предмет. В компанії заявили, що роблять це не для отримання більших прибутків, а для зменшення затримок під час входу в літаку та вихід з нього. 


Головне:

  • Пасажири, які придбали послугу пріоритетної посадки (ціна від 6 євро) можуть брати з собою в салон 2 предмети ручної поклажі (тут без змін).
  • Розміри малої ручної поклажі збільшено з 35 х 20 х 20 см до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки безкоштовно можуть брати лише один предмет малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см
  • Пасажири, які не придбали послугу пріоритетної посадки і хочуть перевезти другий предмет ручної поклажі, можуть докупити новий тип реєстрованого багажу за 8 євро і здати його на стійці реєстрації.
  • Зміни починають діяти з 1 листопада 2018 р. на всіх рейсах для всіх пасажирів (включно з тими, хто вже купив квитки)
  • Пасажирам, що мають куплені квитки на рейси після 1 листопада і не погоджуються на нові зміни – авіакомпанія пропонує повне повернення коштів.

Як найдешевше докупити перевезення другого предмету ручної поклажі?

Другий предмет ручної поклажі найдешевше обійдеться за умови купівлі послуги пріоритетної посадки.

Скільки коштує пріоритетна посадка (Priority Boarding)?

Під час бронювання авіаквитка пріоритетна посадка коштує €6. Послугу можна додати і після бронювання за €8.

Що це за новий тип реєстрованого багажу?

Ryanair вводить новий “міні” реєстрований багаж за зниженою ціною. Фактично, це велика ручна поклажа розмірами до 55 x 40 x 20 см вагою до 10 кг, яку можна здати на стійці реєстрації у багажний відсік.

Таким чином, після введення нових правил пасажири, які захочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, сплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка.

Однак, в разі, якщо збори оплачуються після покупки квитка, їх розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно. У першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому – чемодан необхідно буде здати на стійці реєстрації.

В компанії заявили, що роблять це не для отримання більших прибутків, а для зменшення затримок під час входу в літаку та вихід з нього.

Що буде якщо я прийду на посадку з великою ручною поклажею не оплативши жодну з перелічених послуг?

Вам доведеться заплатити 25 євро і вашу велику ручну поклажу помістять в багажний відсік.