У Зальцбург або Мюнхен з України від 25€ в один бік

Прекрасна можливість поєднати рейси від Ryanair/WizzAir та FlixBus та відвідати Австрію чи Німеччину. Треба брати, поки є дешеві квитки. 

Головне: 

  • вилітаємо зі Львова в аеропорт Меммінген на Ryanair/або з Києва в цей же аеропорт на WizzAir, там пересідаємо на автобус FlixBus і відправляємось куди хочемо: два найвигідніших варіанти – австрійський Зальцбург та німецький Мюнхен. Виходить дешева і комфортна поїздка.
  • найдешевші квитки є в кінці квітня-червні.Все залежить від бажання і фінансових можливостей.
  • зверніть увагу, що в неділю вартість квитків може бути дещо завищеною, тому рекомендуємо купувати їх у понеділок-вівторок.

Де купувати квитки на літак: на сайті Ryanair або WizzAir.

Де купувати квитки на автобус: на сайті FlixBus.

Багаж Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Багаж FlixBus: особливих обмежень немає.

Що по цінах?

Усе залежить від маршруту: в Україні дешевше вилітати зі Львова, дорожче – з Києва. Але з Києва рейси зручніші по часу – довго чекати не доведеться, пересадка всього декілька годин. З аеропорту Меммінгена дешевше поїхати в Мюнхен, на 6€ дорожче – в Зальцбург. Тут вже вирішуйте самі.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 37€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків зі Львова в Меммінген в квітні в обидва боки:

Приклад бронювання квитків з Києва в Меммінген в червні в обидва боки:

Приклад бронювання квитків з Меммінгена в Зальцбург в травні:

Приклад бронювання квитків з Меммінгена в Мюнхен в квітні:


Читайте також: