У Брюссель з Києва всього за 62€ в обидва боки

Летимо з МАУ, тому купувати квитки доведеться дуже завчасно – за 10 місяців. Але це не применшує крутість пропозиції. 

Брюссель – столиця Бельгії та “головне” місто Європейського Союзу: саме тут знаходиться більшість інституцій ЄС. Брюссель є значним політичним, культурним та економічним центром не тільки Бельгії, а й усієї Європи. За рівнем доходів на душу населення Брюссель знаходиться на 3-му місці в Євросоюзі, а за кількістю пам’ятних місць на одиницю площі дасть фору багатьом європейським столицям.

  • пропозиція дешевого перельоту в Брюссель актуальна в лоукост-тарифі МАУ, тобто квитки потрібно купувати аж за 10 місяців. Якщо брати за 1-2 місяці, то квитки коштуватимуть, як мінімім, в 2 рази дорожче. Наприклад, квитки на травень обійдуться в 120 євро в обидва боки.
  • у вартості квитків лише ручна поклажа до 7 кг. До того ж зверніть увагу, з 15 січня МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі. 
  • всі рейси прямі.
  • додатковий багаж оплачується окремо.
  • квитки в тарифі лоукост не підлягають поверненню та обміну;

Де бронювати: на сайті МАУ або Kiwi

Подорожі: через 10 місяців. Найдешевші квитки є на січень 2020 року.

Як дістатися з аеропорту: міжнародний аеропорт Брюсселя знаходиться в 11 кілометрах від центру міста, туди можна дістатися на автобусі або поїзді. Проїзд в обох випадках буде коштувати всього 3 євро.

ПрАТ «Міжнародні Авіалінії України» – приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна компанія в 1992 та повністю приватизована в 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт «Бориспіль». Основні напрямки — Західна Європа, Близький Схід, СНД, Азія.


Приклад бронювання квитків з Києва в Брюссель в обидва боки всього за 62€:

Приклад бронювання квитків з Києва в Брюссель в обидва боки за 120€:


Читайте також: