10 сайтів, які допоможуть подорожувати БЕЗКОШТОВНО

Пізнати світ можна за копійки або і зовсім безкоштовно. MyCheapTrip доведе – не потрібно бути мільйонером, аби об’їздити всю Європу, Америку і світ.


Працювати закордоном

Пам’ятайте, що шукати постійну роботу з включенням вас до штату працівників ви НЕ МАЄТЕ ПРАВА, якщо не отримаєте робочу візу в посольстві конкретної країни. Безвіз або туристична віза не дозволяє вам влаштовуватися на роботу закордоном. 

Сайт: anyworkanywhere.com

Сервіс повністю для мандрівників. Можна знайти багато можливостей для роботи по спеціальності або ні. Просто введіть країну або місто, куди відправляєтесь, коли і на який термін, виберіть бажану спеціальність – і отримаєте повний список пропозицій з умовами тимчасового заробітку.

Сайт: indeed.com

Провідний сайт для пошуку роботи у всьому світі. На ресурс заходять понад 200 мільйонів користувачів щомісяця.

Сайт: helpx.net

Інтернет-список ферм, ранчо, лоджій, готелів типу «ліжко + сніданок», власники яких згодні надавати мандрівникам притулок і їжу в обмін на роботу.

Зробити цей світ кращим за допомогою волонтерства

Сайт: True Travellers

Допомагай діткам в Африці. Ти зможеш відчути себе в ролі вчителя для першокласників, розробити план розвитку для сільської місцевості або допомогти в просуванні місцевого культурного центру в Гані , Кенії, Марокко, Танзанії або Уганді.  Шукай програми, які тобі до душі і починай переписку з організаціями: розкажи про себе і дізнайся про умови участі в конкретному проекті.

Сайт: conservationvip.org

На сайті зібрані різні волонтерські програми, що допомагають підтримувати світові пам’ятки природи та культурні об’єкти. Conservation Volunteers допоможе зробити гарну справу і об’їздити увесь світ.

Сайт: unv.org

Завдяки цьому ресурсу, Ви можете стати добровольцем ООН і допомагати людству. Щоправда в розвинені європейські країни навряд чи вийде поїхати – хіба в Африку та Азію.

Сайт: seaturtles.org

Підходить всім, хто хоче безкоштовно доглядати за черепахами на екзотичних островах.

Навчальні та наукові обміни

Сайт: erasmusplus.org.ua

Програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Обов’язково спробуйте!

Сайт: daad.org.ua

На цьому сайті Ви зможете знайти велику кількість програм стажування в Німеччині для представників всіх спеціальностей.

Сайт: educationau-incanada.ca

Навчальні стажування в Канаді, студентські відгуки, робота після отримання диплома, вартість проживання, пошук навчальної програми, візи та все про життя звичайного студента в Канаді!


 Читайте також: