Як не загубитися закордоном – ТОП-5 найкращих офлайн карт

У подорожах час – особливо цінна штука, і витрачати його на блукання вулицями в пошуках гарних місць – точно не найкращий варіант. Звісно, що під час поїздок можна і треба користуватися картами. Але, якщо не можете дозволити собі роумінг, вихід є – завантажити карти на телефон. Розкажемо про 5 найкращих додатків для iOS та Android! 


Google Карти

Іноді не треба винаходити велоипед. Google Карти добре всім відомі з однієї важливої причини – вони працюють. І досить непогано. Не так давно Гугл запустив і офлайн версію своїх карт. Раніше можна було просто виділити певну ділянку і завантажити її в офлайн, а тепер доступна і повноцінна навігація, пошук маршрутів тощо. 

Що не може не радувати в Google, це те, що всі його сервіси синхронізуються. Програма обов’язково додасть до ваших карт бронювання готелю, квитки на літак, поїзд чи автобус. Зараз Google пропонує нам карти для 220+ країн, детальні розклади транспорту та маршрути для 15 000+ країн.  Додаток мегазручний і постійно вдосконалюється розробниками.

MAPS.ME

Дуже крутий і, мабуть, найкращий додаток саме для офлайн-карт. Але, на жаль, в Україні програма не оновлюється і не завантажує карти, бо належить групі компаній Яндекс. Завантажити карти на телефон з цього додатку ви можете лише через VPN або вже закордоном. Там карти працюють, як і раніше.

Карти дуже деталізовані: можна знайти аптеку, фонтани, вузенькі вулички, місця для паркування і навіть Wi-fi.

Додаток повністю безкоштовний і не має ніяких обмежень на кількість завантажуваних карт – ви можете перенести собі на смартфон хоч цілий світ, якщо тільки пам’яті вистачить.

OsmAnd

У цьому додатку джерелом картографічної інформації є проект OpenStreetMap, який існує і наповнюється даними завдяки допомозі тисяч добровольців з усього світу. Користь цієї програми може залежати від місця її використання, так як в одних регіонах OsmAnd знає розташування буквально кожного об’єкта, аж до магазинів і пам’ятників, а в інших насилу відображає тільки головні вулиці.

Безкоштовна версія дозволяє завантажити карти для десяти різних країн, чого в більшості випадків цілком достатньо. Деякі додаткові функції реалізовані в OsmAnd за допомогою плагінів, які також необхідно завантажувати окремо.

В цілому OsmAnd є потужним додатком з великим набором функцій, проте з дещо заплутаним інтерфейсом.

City Maps 2Go

Хоча картографічні дані також черпаються з проекту OpenStreetMap, деталізація карт в цьому додатку мені здалася трохи меншою, ніж в попередньому. City Maps 2Go дозволяє шукати адреси та цікаві місця в автономному режимі, проте не має функції навігації.

У програмі доступно лише 5 безкоштовних карт, за доступ до всіх інших потрібно заплатити 10 доларів.

Цікавою рисою цієї програми є інтеграція з «Вікіпедією», так що ви завжди зможете отримати додаткову інформацію про цікаві для вас місця.

HERE Maps

Ми не втрималися, щоб не поностальгувати разом з вами, тому вирішили завершити підбірку найкращих офлайн-карт додатком HERE Maps. Його масштабно використовував у своїх аксесуарах колишній мобільний гігант – Nokia. Колись саме ця компанія виробляла найуспішніші і популярні гаджети.

Додаток HERE Maps оснащено чималою кількістю корисних і необхідних функцій, які доступні будь-якому абсолютно безкоштовно. Сервіс може прокладати не тільки звичайні і пішохідні маршрути, а й маршрути спеціально для пасажирів громадського транспорту.

А якими додатками для офлайн-навігації користуєтеся ви? Поділіться своїм досвідом на наших сторінках в соцмережах: Телеграмі та Інстаграмі. А вам вже час збиратися в наступну поїздку, правда ж? 

Приємної подорожі!


Читайте також: