МАУ суттєво змінює правила перевезення ручної поклажі!

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України оголосила про суттєві зміни в правилах перевезення ручної поклажі на власних рейсах.

Ці зміни стосуються в першу чергу пасажирів, що купують квитки за лоукост-тарифами. Нові зміни діють на квитки, що куплені після 00:01 1 листопада 2018 року з вильотом після 15 січня.

Головні зміни:

  • безкоштовно – лише один великий предмет ручної поклажі розмірами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг.
  • будь-які додаткові речі, наприклад, ноутбукфотоапараттовари “duty free” тощо, повинні бути розміщені всередині великої ручної поклажі. Інакше за їх перевезення доведеться доплатити 15€.
  • зміни стосуються всіх бронювань за безбагажними тарифами, що здійснені з 1 листопада 2018 року на рейси після 15 січня 2019 року.
  • додаткове місце ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами до 40х30х10см коштує 15 EUR.

Зауважте, що для пасажирів, які купуватимуть квитки за тарифом, який передбачає перевезення зареєстрованого багажу (1PC), а також для пасажирів бізнес-класу – правила залишаються незмінними і додатково до реєстрованого багажу можна безкоштовно взяти 2 предмети ручної поклажі – один до 55х40х20 см і другий – до 40х30×10 см.

Що конкретно змінилося в правилах перевезення ручної поклажі?

Старі правила для безбагажних тарифів (“Тільки ручна поклажа” чи “Лоукост”):

  • велика ручна поклажа – безкоштовно
  • дамська або чоловіча сумка, фотоапарат, ноутбук, товари дьюті фрі – безкоштовно

Нові правила для бронювань з 1 листопада за безбагажними тарифами, що почнуть діяти з 15 січня:

  • велика ручна поклажа – безкоштовно
  • дамська або чоловіча сумка, фотоапарат, ноутбук, товари дьюті фрі – за додаткову плату 15 EUR

Отже, якщо у вас вже є куплені квитки МАУ за безбагажним тарифом (“Тільки ручна поклажа” чи “Лоукост”) до 1 листопада 2018 року, то для вас будуть діяти старі правила, згідно з якими ви можете безкоштовно перевозити велику ручну поклажу, а також, додатково ноутбук, фотоапарат, товари “duty free” тощо.

Якщо ж ви придбали квитки за безбагажним тарифом після 00:01 1 листопада 2018 року, то безкоштовно зможете перевозити лише велику ручну поклажу, а за додаткові предмети доведеться доплачувати або розміщувати їх всередині великої.

Винятки для пасажирів з дітьми та з обмеженими можливостями

На всіх рейсах МАУ, незалежно від норм безкоштовного перевезення ручної поклажі додатково дозволяється безкоштовно перевозити в пасажирському салоні:

Усі пасажири – 1 одиниця сезонного верхнього одягу та 1 парасоля.

Пасажири с немовлятами (до 2-х років) – 1 дорожня сумка на кожне немовля, що містить одяг, туалетне приладдя, легкі іграшки та спеціальне дитяче харчування, яке може знадобитися під час польоту. Розміри цієї сумки не повинні перевищувати 55x40x20 cм, вага до 5 кг.

Пасажири з обмеженими фізичними можливостями – засоби для переміщення: 1 тростина або 1 пара милиць, або 1 ходунки, інше допоміжне обладнання, необхідне під час польоту, призначені лікарем ліки, необхідні пасажирам на борту літака.

Повністю про нові правила можна прочитати на сайті МАУ. 


Читайте також: