Ryanair з жовтня відкриє чотири нові рейси з України до Німеччини

Нові рейси курсуватимуть з Києва до Дюссельдорфа, Франкфурт-Хана, Карлсруе/Баден-Бадена і Нюрнберга. Ціни поки не радують. 

Головне: 

  • рейси будуть виконуватися двічі на тиждень. 
  • у зв’язку з цим компанія запустила розпродаж квитків з Києва та Львова на всі рейси зі знижкою до 20% для поїздок у період з квітня по червень.
  • ціни на нові рейси зараз стартують від 48€, але тарифи точно зменшаться, зважаючи, що рейси в Нюрнберг та Франкфурт вже виконує з Києва інший лоукост, прямий конкурент Раянів – WizzAir.

Нові напрямки із Києва:

  • Київ – Дюссельдорф-Везе з 20 жовтня 2019 року;
  • Київ – Франкфурт-Хан з 20 жовтня 2019 року;
  • Київ – Карлсруе/Баден-Баден з 21 жовтня 2019 року;
  • Київ – Нюрнберг з 21 жовтня 2019 року;

Тепер українці можуть літати на 26 маршрутах авіакомпанії з Києва та Львова.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Києва у Франкфурт у жовтні:

Приклад бронювання квитків з Києва в Дюссельдорф в листопаді:


Читати також: