Ryanair полетить з Києва в Мадрид у жовтні

Нова радісна новина від ірландського лоукоста Ryanair – літаки авіакомпанії полетять з Києва до столиці Іспанії міста Мадрид. Квитки будуть в продажу вже сьогодні. 

ОНОВЛЕНО: Ryanair переніс рейс з Києва в Мадрид і почне літати туди майже на місяць раніше – з 3 жовтня. 

Головне: 

  • полетіти за маршрутом Київ – Мадрид – Київ можна буде з 27 жовтня. Маршрут вже є в системі бронювання перевізника, але квитки поки купити не можна.
  • рейси будуть виконуватися по понеділках, середах, п’ятницях і неділях. Вильоти з Києва у п’ятницю о 20:25, у всі інші дні – о 12:05. З Мадрида лоукост вилітатиме о 14:35 в п’ятницю та о 6:15 ранку у всі інші дні. Час в дорозі складе 4 години 15 хвилин. 
  • таким чином Ryanair буде виконувати 22 рейси з Києва та 5 зі Львова. Ще один рейс, з Києва у Відень, виконує дочка лоукоста Laudamotion.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Інформація про відкриття нового рейсу є на корпоративному сайті Ryanair. 

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.


У мобільному додатку можна вже побачити дати польотів: 

На сайті поки не доступні навіть дати: 


Читати також: