Ryanair полетить з Києва у Валенсію, а з Одеси в Берлін в жовтні

Тільки вчора ірландський лоукост оголосив про початок польотів з Харкова та Одеси, а сьогодні відкриває нові рейси. 

Київ – Валенсія

Головне: 

  • полетіти за маршрутом Київ – Валенсія – Київ можна буде з 29 жовтня. Маршрут вже є в системі бронювання перевізника, квитки теж є в продажу.
  • рейси будуть виконуватися двічі на тиждень – щовівторка та щосуботи. Вильоти з Валенсії о 6:15, вильоти з Києва – об 11:55. Час у дорозі складе близько 4 годин.
  • таким чином Ryanair буде виконувати 24 рейси з Києва, 5 зі Львова, 3 з Одеси та 2 з Харкова. Ще один рейс, з Києва у Відень, виконує дочка лоукоста Laudamotion.

Продажі квитків на новий напрямок вже відкриті – переліт в один бік коштує від 66€ з урахуванням усіх податків.

Валенсія стане третім містом Іспанії в маршрутній мережі Ryanair з Києва. В кінці 2018 року лоукост запустив рейси з української столиці в Барселону, а з 3 жовтня 2019 року почне літати з Києва в Мадрид.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Київ – Мадрид

Ryanair раніше повідомляв, що відкриє рейс з Києва в іспанську столицю Мадрид з 27 жовтня, але зараз в системі бронювання квитки вже є на 3 жовтня і пізніше.

Одеса – Берлін

Учора ірланський лоукост оголосив про запуск декількох рейсів з Харкова та Одеси уже з червня цього року. З Одеси повідомлялося про три рейси – у Краків, Вроцлав та Катовіце. Сьогодні стало відомо також про рейс з Одеси в Берлін. 

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.


Приклад бронювання квитків з Києва у Валенсію: 

Приклад бронювання квитків з Києва у Валенсію: 

Приклад бронювання квитків з Києва у Мадрид: 


Читати також: