Розпродаж квитків від Turkish Airlines: Європа від 159 євро, Азія – від 203 євро в обидва боки

Неймовірно крутий розпродаж від турецьких авіаліній. Трапляється таке не щодня і навіть не щомісяця. У вартості ручна поклажа, багаж та харчування. 

Головне: 

  • купити квитки за акційними цінами можна до 6 червня. 
  • такі прекрасні ціни є на всі дати та напрямки – в Європу, Азію, Африку і навіть на курорти.
  • мінімальна вартість квитків: в Європу – 159 євро, в Азію – 203 євро, в Африку – 290 євро, на курортні острови – від 532 євро. Усі ціни вказані за переліт в обидва боки.
  • у вартості квитків економ-класу включено ручну поклажу, багаж і харчування. Ще й милі Star Alliance нараховуються.
  • на сайтах-агентах типу Skyscanner, Trip.ua, Aerobilet іноді трапляються дешевші квитки, ніж на офіційному сайті. Треба перевіряти.
  • кількість акційних квитків обмежена.

Де купити: на сайті Turkish Airlines.

Що включено: харчування, Wi-fi на борту, 30 кг реєстрованого багажу і ручна поклажа до 8 кг.

Важливо: квитки неможливо повернути.

Безкоштовний готель в Стамбулі

Якщо знайти рейс зі стиковкою в Стамбулі у понад 20 годин, компанія самостійно оплатить для вас готель. Для пасажирів економ-класу мова йде про 4-зіркові апартаменти, для бізнес-класу – 5 зірок.

Для отримання ваучера на проживання в готелі необхідно зв’язатися з представником авіакомпанії за допомогою email: freehotelukraine@thy.com або за телефоном +38 044 289 44 00.

Turkish Airlines – найбільший перевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Кількість напрямків, куди здійснює польоти авіакомпанія, досягла 304, з яких 49 – це внутрішні рейси та 255 – міжнародні рейси до 122 країни світу.Парк авіакомпанії складається із 325 літаків, з яких 215 вузькофюзеляжних, 92 широкофюзеляжних і 18 вантажних бортів.


Приклад бронювання квитків Київ – Коломбо – Київ:

Приклад бронювання квитків Київ – Копенгаген – Київ:


 Читайте також: