Зі Львова в Порту всього за 55€ в обидва боки

Знайшли чудовий варіант перельоти з Ryanair з пересадкою в Дюссельдорфі. Їдемо на 6 днів, за цей час можна встигнути змотатися і в Лісабон. 

Порту – одне з найдавніших міст Європи. Батьківщина портвейну та прекрасне місце, щоб провести вдалий уїкенд, або навіть більше – поїхати далі по Португалії. Звідси всього за 9 євро можна злітати в Лісабон або за стільки ж в Фару.

Головне: 

  • вилітаємо зі Львова в аеропорт Дюссельдорф Веце на Ryanair, а звідти тим же перевізником до Порту. Квитків дуже багато на різні дати. Найдешевші варіанти – на початку квітня, трохи дорожчі є вже в лютому.
  • щоправда доведеться один день провести в Дюссельдорфі через нестиковку по часу в квитках.
  • у вартості квитків лише ручна поклажа за новими правилами. 

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: у вартість квитка включено лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж за додаткову плату або доплатити за її розміщення на борту.

Віза: і Німеччина, і Португалія є членами Шенгенської угоди, а тому на них поширюється безвізовий режим – беріть з собою біометричний закордонний паспорт або шенгенську візу.

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків зі Львова в Дюссельдорф Веце в обидва боки:

Приклад бронювання квитків з аеропорту Дюссельдорф Веце в Порту в обидва боки:


Читати також: