WizzAir знижує ціни на перельоти по Європі: квитки від 1€

Історії з копійчаними квитками Ryanair від 0.99€, мабуть, налякали угорського лоукостера WizzAir і змусили його скинути ціни на перельоти по Європі до 1€, з України – від 8€. 

Головне: 

  • це не розпродаж, а всього лише зниження цін – скоріше за все, тимчасове. Кількість квитків за 1€ точно обмежена, тому беріть, поки є.
  • найбільше копійчаних квитків є на рейси з Відня та Софії.
  • ціни з України починаються від 8,5€ за авіа в один бік або 16€ в обидва.
  • у вартості лише ручна поклажа.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

З 1 листопада WizzAir ввела нові правила перевезення ручної поклажі на борту літака. Відповідно до змін безкоштовно можна брати з собою лише маленьку ручну поклажу розміром 40x30x20cm. Дві одиниці ручної поклажі зможуть взяти лише ті пасажири, які придбали опцію Wizz Priority.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Wizz Discount Club

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 Приклад бронювання Софія – Ейлат:

 Приклад бронювання Київ – Вільнюс:

Приклад бронювання квитків Київ – Рига – Київ на квітень: 


Читайте також: