WizzAir, Ryanair та Astra Airlines полетять з Києва в Грецію вже навесні

Всі вони вже отримали дозволи на польоти між країнами. Це будуть рейси в Афіни та Салоніки. Ryanair вже продає квитки, дві інші компанії поки ні. 

Головне: 

  • WizzAir відкриє рейси з Києва в Афіни та Салоніки з 31 березня, літатиме до 2 разів на тиждень, але продаж квитків поки не відкрив.
  • Ryanair літатиме з Києва в Афіни з 2 квітня двічі на тиждень, квитки вже у продажу від 24€ в один бік. Ближче до дати польотів має бути дешевше.
  • Astra Airlines теж літатиме з Києва в Афіни з 31 березня двічі на тиждень. Зазначимо, що це не лоукост-компанія, тому копійчаних квитків, як у WizzAir та Ryanair, очікувати не варто. 

Повна інформація: авіакомпаніям Astra Airlines, Ryanair і Wizz Air дозволили здійснювати регулярні повітряні перевезення між Грецією і Україною. Відповідні дозволи надало Управління цивільної авіації Греції.

З 31 березня 2019 року WizzAir двічі на тиждень буде виконувати рейси за маршрутами Київ-Афіни та Київ-Салоніки на літаках Airbus A320.

У свою чергу Ryanair двічі в тиждень літатиме з Києва до Афін із 2 квітня, використовуючи літаки Boeing 737-800.

Також із 31 березня авіасполучення між Києвом та Афінами почне виконувати авіакомпанія Astra Airlines. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень на літаках BAe 146.

Поки що продаж квитків на ці рейси почав тільки Ryanair. Авіаперевізник завив про відкриття маршруту Київ-Афіни ще в листопаді 2018 року. Певний час квитки були недоступні для продажу, ймовірно саме через недомовленість з грецькою владою з приводу ліцензії на польоти.

Де купувати авіаквитки: на сайтах Ryanair, WizzAir та Astra Airlines.

Як максимально економити в поїздці

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Києва в Афіни всього за 24.47€ у квітні на сайті Ryanair:


Читати також: