WizzAir розпродує квитки: з України від 8,5€ для ВСІХ

Угорський лоукостер WizzAir останнім часом дуже щедрий на розпродажі. Так і сьогодні оголошує про ще один – тільки на обрані маршрути. Поширюється на майже всі рейси з України.

Головне:

  • знижка 20% працює на всі дати, але вибрані напрямки. Пряцює як для Wizz Discount Club, так і для тих, хто не має знижки. Більшість рейсів з Києва, Львова та Харкова є у списку.
  • купувати квитки потрібно лише 19 грудня, але зважайте, що чим раніше це зробити, тим нижча буде вартість. У WizzAir є традиція продавати за низькою ціною декілька квитків, а потім піднімати вартість.
  • ціни з України починаються від 8,5€ за авіа в один бік або 16€ в обидва.
  • у вартості лише ручна поклажа.
  • знижка 20% застосовується до тарифу авіакомпанії з урахуванням податків, зборів і предмету ручної поклажі, але без урахування адміністративного збору. Тому найвідчутніша знижка буде на дорогі авіаквитки.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

З 1 листопада WizzAir ввела нові правила перевезення ручної поклажі на борту літака. Відповідно до змін безкоштовно можна брати з собою лише маленьку ручну поклажу розміром 40x30x20cm. Дві одиниці ручної поклажі зможуть взяти лише ті пасажири, які придбали опцію Wizz Priority.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Wizz Discount Club

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 Приклад бронювання Київ – Вільнюс:

Приклад бронювання Львів – Вроцлав:


Читайте також: