WizzAir на третину збільшить кількість польотів зі Львова

Авіакомпанія Wizz Air у новому літньому сезоні, який починається 31 березня, суттєво змінює частотність на п’яти напрямках: у Братиславу, Гданськ, Берлін, Вроцлав та Дортмунд. 

Головне: 

  • нові напрямки не відкриють, але збільшать кількість польотів за вже існуючими маршрутами. Наразі їх зі Львова є 9: це рейси до Братислави, Гданська, Берліна, Катовіце, Вроцлава, Дортмунда, Вільнюса, Франкфурта й Лондона. З 3 березня перевізник почне літати і в Копенгаген.
  • кількість рейсів збільшать з 31 березня – WizzAir виконуватиме зі Львова 31 рейс на тиждень.

Інформацію надала прес-служба аеропорту Львова на своїй сторінці у Facebook.

Графіка зі сторінки аеропорту “Львів”

Угорська бюджетна авіакомпанія “Wizz Air” відновила польоти в аеропорт Львова з 2017 року, запустивши рейси до Вроцлава та Берліна. Згодом відкрилися рейси також у Дортмунд, Гданськ і Катовіце, у Лондон-Лутон, Вільнюс, Братиславу, а зовсім недавно – у Франкфурт-Хан. Із березня 2019 року для львів’ян стане доступним Копенгаген.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування.

Що з багажем/ручною поклажею?

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду.
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
  • хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік.


 Приклад рейсів зі Львова в Копенгаген у березні: 

 Приклад рейсів зі Львова в Лондон у березні: 


Читайте також: