WizzAir дарує 1500€ на честь свого дня народження

WizzAir святкує свій 15-й день народження і в честь цього розігрує ваучер на 1500 євро за нескладні умови. 

Головне: 

  • конкурс проходить в соцмережах Facebook та Instagram.
  • потрібно запостити фото з подорожі в одну з цих соцмереж, поставивши хештеги #IamWIZZtraveller та #WIZZ15, а також відмітивши WizzAir в описі до фото.
  • напрямок подорожі має бути з маршрутної мережі Wizz Air.
  • взяти участь можна до 19 травня. 
  • конкурс лише для повнолітніх.

Щасливчик, якому дістанеться ваучер на 1500 євро, повинен використати його до 31 серпня 2019 року. Більш детальна інформація про умови участі в конкурсі є тут.

Карта польотів WizzAir

WizzAir своєю картою маршрутів з’єднує 144 міста в 44 країнах світу. В Україні літає з Києва, Харкова і Львова.

З Києва до Берліна, Біллуна, Братислави, Бремена, Будапешта, Варшави, Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гамбурга, Ганновера, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кельна, Кракова, Копенгагена, Ларнаки, Лісабона, Лондона, Мюнхена, Нюрнберга, Познані, Риги, Талліна, Франкфурта.

Зі Львова до Берліна, Братислави, Вільнюса, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова, Копенгагена, Лондона і Франкфурта.

З Харкова до Відня, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова і Лондона.

Карту маршрутів можна подивитися тут.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 


Читайте також: