В Україну летить керівництво WizzAir та Ryanair

Вони зустрінуться з президентом України Петром Порошенком для обговорення подальшої своєї діяльності в країні, а саме про суттєве розширення присутності на українських ринках.

Про це в ефірі ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Завтра до нас прибувають керівники компаній RyanAir та WizzAir. Це вперше коли керівники двох компаній в один день перебувають в країні за ринок якої вони конкурують. В нас завтра будуть дуже плідні переговори з Президентом України про суттєве розширення їх присутності на українських ринках,  і я радий що вони бачать, що українці хочуть літати, що в Україну хочуть літати” – розповів міністр.

За словами Омеляна,  RyanAir планує створити в Україні власний ІТ-центр, що забезпечить роботою сотні українських програмістів, а також створити власну базу обслуговування літаків.

Раніше радник міністра інфраструктури України Юрій Гусєв заявив «Я, як радник міністра інфраструктури, можу повідомити вам секретну інформацію – Ryanair буде літати в Херсон», – сказав Гусєв.

До слова, 30 серпня угорський лоукостер Wizz Air повідомив, що веде переговори з херсонським аеропортом про можливість запуску рейсів з цього міста.

А лише 3 тижні тому з України запустили рекордних 22 нових авіарейси. Більшість з них – Ryanair та WizzAir.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.Читати також: