У Цюрих з України всього за 48 євро в обидва боки (літак + автобус)

Завжди хотіли відвідати країну найдорожчих годинників і найсмачнішого шоколаду? Треба їхати в Швейцарію! Якщо прямі рейси з України стартують від 120 євро в один бік, то ми знайшли для вас варіант дістатися туди всього за 48 євро в обидва боки. 

Цюрих – найбільше місто в Швейцарії. У 2011 році він посів друге місце в списку кращих міст світу за версією видання Monocle. Поїхати до Швейцарії і не відвідати Цюрих – неприпустима помилка, адже це неймовірно гарне старовинне місто. Вважається банківською столицею Європи, тут багато музеїв, театрів і концертних залів.

Головне:

  • прямі рейси в Цюріх коштують дорого, тому пропонуємо ідеальний варіант: летимо на Ryanair до аеропорту Меммінген в Німеччині, а звідти на автобусі FlixBus до Цюриха. Такий же маршрут провернемо і назад.
  • знайшли квитки за даною схемою всього за 24 євро в один бік або 48 євро в обидва. Виїжджаємо в березні.
  • у вартість квитків Ryanair включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо. На квитки FlixBus особливих обмежень з приводу багажу немає.

Дати: 3 –  10 березня.

Багаж Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Багаж FlixBus: особливих обмежень немає.

Де купити авіаквитки: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Де купити квитки на автобус: на сайті FlixBus.

Що подивитися в Цюриху

Почніть свій маршрут з центральної вулиці Банхофштрассе або з Нідердорф. Вони зберегли дух Середньовіччя і давні традиції. Звичайно ж, неможливо уявити собі пейзаж Цюриха без витончених шпилів веж собору Гроссмюнстер, Ратуші і абатства Фраумюнстер.

Варто також сказати, що такої кількості банків і фінансових установ, як у Цюриху, ви не зустрінете в жодному іншому місті світу. Тут також знаходяться найфешенебельніші магазини, бутіки, кафе і ресторани, саме тут продаються знамениті швейцарські годинники і ювелірні прикраси, якими славиться Цюрих.

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків зі Львова в Меммінген в березні в обидва боки (3-10 березня):

Приклад бронювання квитків з Меммінгена в Цюрих в березні в обидва боки (3-10 березня):


Читайте також: