У Цюрих та Женеву з України всього за 58€ в обидва боки

Впевнений, що більшість з наших читачів завжди хотіла в Швейцарію, але ціни не дозволяли. Так, лоукостерами туди дістатися непросто, але в МАУ є чудові тарифи – всього за 29€ можна злітати з Києва в Цюрих або Женеву. 

Цюрих – найбільше місто в Швейцарії. У 2011 році він посів друге місце в списку кращих міст світу за версією видання Monocle. Поїхати до Швейцарії і не відвідати Цюрих – неприпустима помилка, адже це неймовірно гарне старовинне місто. Вважається банківською столицею Європи, тут багато музеїв, театрів і концертних залів.

Женева – найвідоміше швейцарське місто, славиться своєю дороговизною. Воно доволі невелике, тому 2-3 днів вистачить для мандрівки, гуляти тут можна пішки. Лайфхак: коли прилетите в аеропорт Женеви, у залі, де будете отримувати багаж, знайдіть автомат Unireso – там можна взяти квиточок для безкоштовного проїзду в центр міста, діє він 80 хвилин.

Головне:

  • вилітаємо авіакомпанією МАУ в кінці жовтня з аеропорту Бориспіль, прилітаємо назад в листопаді. Хоча насправді дат дуже багато, можна вибирати
  • у вартості лише ручна поклажа габаритами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг.
  • до речі, зверніть увагу, що авіакомпанія МАУ добряче змінила правила перевезення ручної поклажі на своїх рейсах після 15 січня. 
  • додатковий багаж оплачується окремо.
  • квитки в тарифі лоукост не підлягають поверненню та обміну;

Дати: багато дат в листопаді 2019.

Вартість: 29€ в один бік, 58€ – в обидва.

Де купити квитки: на сайті МАУ.

Віза: Швейцарія є членом Шенгенської угоди, а тому на неї поширюється безвізовий режим – беріть з собою біометричний закордонний паспорт або шенгенську візу.

Що конкретно змінилося в правилах перевезення ручної поклажі?

Старі правила для безбагажних тарифів (“Тільки ручна поклажа” чи “Лоукост”):

  • велика ручна поклажа габаритами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг – безкоштовно.
  • дамська або чоловіча сумка, фотоапарат, ноутбук, товари дьюті фрі – безкоштовно.

Нові правила для бронювань з 1 листопада за безбагажними тарифами, що почнуть діяти з 15 січня:

  • велика ручна поклажа габаритами до 55х40х20 см і вагою до 7 кг – безкоштовно.
  • дамська або чоловіча сумка, фотоапарат, ноутбук, товари дьюті фрі – за додаткову плату 15 EUR.

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Києва в Цюрих і назад всього за 58€: 

Приклад бронювання квитків з Києва в Женеву і назад всього за 58€: 


Читати також: