У Тбілісі з Києва всього за 42 євро в обидва боки

Найдешевший варіант перельоту в Грузію – МАУ. Звісно, що лише у випадку, якщо брати квитки за 10 місяців за лоукост-тарифом. Прекрасна можливість для тих, хто вміє завчасно планувати! 

Тбілісі – столиця Грузії та гармонійне історичне місто на крутих берегах Мктварі. Сьогодні Тбілісі є важливим промисловим, соціальним, і культурним центром всієї Грузії. Тут дуже добре відчувається колорит країни і щирість місцевих. Тбілісі нагадує справжню суміш епох, захоплює і зачаровує, багато що тут може здатися незвичайним і непоєднуваним. Але саме в цьому і криється шарм Тбілісі.

Головне: 

  • пропозиція дешевого перельоту в Тбілісі актуальна в лоукост-тарифі МАУ, тобто квитки потрібно купувати аж за 10 місяців. Якщо брати за 1-2 місяці, то квитки коштуватимуть, як мінімім, в 3 рази дорожче. Наприклад, квитки на квітень обійдуться в 130 євро в обидва боки.
  • у вартості квитків лише ручна поклажа до 7 кг. До того ж зверніть увагу, з 15 січня МАУ змінила правила перевезення ручної поклажі. 
  • всі рейси прямі.
  • додатковий багаж оплачується окремо.
  • квитки в тарифі лоукост не підлягають поверненню та обміну;

Де бронювати: на сайті МАУ.

Подорожі: через 10 місяців. Найдешевші квитки є на січень 2020 року.

ПрАТ «Міжнародні Авіалінії України» – приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна компанія в 1992 та повністю приватизована в 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт «Бориспіль». Основні напрямки — Західна Європа, Близький Схід, СНД, Азія.


Приклад бронювання квитків з Києва в Тбілісі в обидва боки всього за 42€: 

Приклад бронювання квитків з Києва в Тбілісі в обидва боки за 130€:


 Читайте також: