У Лондон зі Львова всього за 12€ в обидва боки

Прекрасна можливість глянути на місто, яке бачили лише в підручниках з англійської мови. Так і глянути коли – уже в березні. У системі бронювання Ryanair є квитки за гарними цінами, як зі Львова, так і з Києва. 

Лондон – одне з найбільш відвідуваних місць у світі. Окрім того, ще й великий фінансовий центр, який диктує закони економіки, політики, бізнесу, культури та навіть моди. За рівнем ВВП на душу населення Лондон займає провідне місце в Європі і завершує п’ятірку лідерів у всьому світі. Як дістатися в Лондон від 96 гривень – читайте в матеріалі. 

Головне:

  • рейси прямі як зі Львова, так і з Києва. Зі Львова дешевше (від 6 євро в один бік), з Києва – трохи дорожче (від 8 євро в один бік).
  • є квитки на середину березня і пізніше.
  • у вартості лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.
  • для відвідування Лондона потрібна британська віза, шенген і безвіз не підходять. Уся інформація про те, як отримати британську візу легко і швидко є у спеціальному матеріалі.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків,тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.

Альтернативні способи дістатися у Лондон

Вище написали лише про один метод зекономити при поїздці в Лондон. Він найдешевший, але якщо раптом ви боїтеся літати або просто не любите Ryanair, в спеціальному матеріалі зібрали ще декілька способів. Є варіанти від 3€ – прямий авіарейсом, з пересадками, поїздом і автобусом. Рекомендуємо перечитати перед бронюванням квитків.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків зі Львова в Лондон і назад: 

Приклад бронювання квитків з Києва в Лондон і назад:


 Читайте також: