ЯК ДЕШЕВО дістатися в Лондон (від 96 гривень)

Лондон – столиця Великобританії. Всі ми чули про нього і завжди мріяли побачили. Так досить носити цю подорож в думках! MyCheapTrip знайшов квитки до Лондона від 96 гривень! 


Лондон – місто з підручників з англійської мови, які всі ми гортали у школі, місто чудових історичних пам’яток і архітектурних будівель, музеїв світового значення і чудових картинних галерей, місто мальовничих передмість і великих тінистих парків. Найзручніший і найдешевший спосіб потрапити сюди – літаком. Для тих, хто боїться перельотів чи з інших причин не хоче обирати цей спосіб, – є старий-добрий поїзд чи автобус. Щоправда за часом це в десятки разів довше.

Прямий переліт з Ryanair (дуже дешево і зручно)

З кінця жовтня Ryanair почав літати з Києва та Львова до Лондона. Спочатку вартість квитків починалася з 9.99€, і це вже була прекрасна ціна. Але в кінці листопада лоукостер знизив ціну перельоту до нереально низького рівня – від 2.99€ за переліт в один бік. Лише уявіть собі – це ж менше 100 гривень. 

Купувати квитки краще за 2-3 місяці.

Важливо знати: аеропорт Лондон Станстед, в який літає Ryanair, знаходиться за 50 кілометрів від самого Лондона. Дістатися до центру можна на автобусі easyBus за 60-80 хвилин. Вартість – від 2 до 11 євро. Найкраще бронювати квиток онлайн і завчасно. Можна також поїхати на поїзді, проте вартість зросте до 23 фунтів за дорослого і 11 фунтів – для дітей.

Вартість: від 3 євро/96 гривень в один бік.

Час: в один бік 3 години 30 хвилин.

Приклад бронювання квитків Київ – Лондон у грудні:

Приклад бронювання квитків Львів – Лондон в грудні:


Прямий переліт з WizzAir (бюджетно і зручно)

З Києва до Лондона авіакомпанія літає тричі на тиждень: щосереди, п’ятниці та неділі. Квитки на рейс стартують від 474 гривень, якщо мати знижку Wizz Discount і купувати за місяць чи два наперед. Середня вартість – 700-800 гривень.

А от зі Львова та Харкова до британської столиці дістатися можна ще дешевше (!!!) – від 299 гривень. Знову таки при наявності знижки від авіакомпанії – WizzAir Discount.

Важливо знати: аеропорт Лондон Лутон, в який літає WizzAir, знаходиться за 48 кілометрів від самого Лондона. Дістатися до центру можна на автобусі easyBus за 1 годину часу. Вартість – від 2 євро. Найкраще бронювати квиток онлайн і завчасно.

Вартість: від 9 євро/299 гривень в один бік.

Час: в один бік 3 години 30 хвилин.

Приклад бронювання квитків Київ – Лондон на жовтень для членів Wizz Discount:

Приклад бронювання квитків Львів – Лондон на жовтень для членів Wizz Discount:


Прямий переліт з МАУ (дешево, якщо за 10 місяців)

Конкуренція з WizzAir i Ryanair непогано впливає на МАУ: компанія запустила лоукост-тарифи. І хоч аби отримати квитки за хорошою вартістю, потрібно купувати їх дуже завчасно, за 10 місяців наперед, ціни справді радують. В один бік білети коштують 22 євро, в обидва – близько 60.

Важливо: МАУ літає в аеропорт Гатвік в 40 кілометрах від Лондона. Дістатися в центр можна на автобусі за 30-40 хвилин, заплативши від 2 до 10 фунтів.

Вартість: 22 євро / 712 гривень в один бік або 60 євро / 1900 гривень в обидва.

Час: 3 години 25 хвилин.

Приклад бронювання квитків Київ – Лондон за 10 місяців до вильоту:

На автобусі

До столиці Великобританії можна дістатися і на автобусі. На сайті компанії Busfor можна знайти квитки від 2 100 гривень. Купувати їх сильно завчасно не має великого сенсу – ціна не сильно відрізняється. Але бажано зробити це хоча б за 3-4 дні до поїздки. 

Важливо: автобуси заїжджають в Нідерланди, Бельгію та Францію.

Вартість: від 65 євро/2100 гривень в один бік.

Час: від 47 годин.


 Читайте також: