ЯК ДЕШЕВО дістатися до Лісабона (від 749 гривень)

Лісабон – мрія багатьох. Cтародавні вулички, легендарні трамваї, Атлантичний океан – все це так і манить придбати туди квитки і гайнути у подорож. Але прямий переліт від МАУ, наприклад, коштує від 4 тисяч гривень в один бік. Недешево, правда? MyCheapTrip розкаже, як злітати до Португалії від 749 гривень.


Прямий переліт з WizzAir (найшвидший і найзручніший варіант)

WizzAir літає з Києва до Лісабона вже зараз, тому, якщо хочете в Португалію, можете збирати валізи. От тільки з ціною є трохи проблеми. Найдешевший квиток, який я бачив за увесь час, коштував 1850 гривень. Якщо побачите таку ціну – бронюйте без жодних роздумів у ту ж секунду. На час написання матеріалу найдешевші квитки коштували 2,4 тисячі гривень в один бік для учасників WizzAir Discount Club і на 300 гривень дорожче для тих, хто цієї знижки не має.

Важливо знати: аеропорт Портела знаходиться в самому Лісабоні, тому дістатися центру міста можна без проблем. До того ж досить бюджетно. На автобусі за 40 хвилин, заплативши 1,8 євро (автобуси ходять з інтервалом 30-40 хвилин). На метро за 20 хвилин, заплативши 1,4 євро + 0,5 євро за проїзну картку Viva Viagem, яку можна використовувати і для інших поїздок (метро від аеропорту курсує кожні 10-12 хвилин, тому це ідеальний варіант дістатися в центр міста).

У нас був ранній виліт, тому в аеропорт ми виїхали на таксі, з центру міста на двох воно обійшлось нам у 6 євро. Якщо у вас така ж ситуація, варіант досить виправданий, якщо їхати втрьох – вийде така ж вартість, як і на метро.

Вартість: від 58 євро/1850 гривень в один бік.

Час: в один бік 5 годин.

Приклад вартості квитків на рейс Київ – Лісабон від WizzAir для членів клубу (без нього +300-400 гривень):


Майже прямий переліт з МАУ (найдорожчий варіант)

Навіть пікові ціни на переліт до Лісабону від WizzAir не зрівняються з вартістю квитків у МАУ – від 4 тисяч гривень в один бік, але є і за 18 (!). До того ж до Лісабону МАУ літає з пересадками в різних європейських містах. Далі летите на TAP Portugal або Iberia. Що хорошого в цьому варіанті – багаж і харчування на борту. ВСЕ! На цьому кінець.

Важливо знати: рейс Київ – Лісабон не бере участь у лоукост-розпродажах МАУ, бо компанія не літає до Португалії напряму.

Вартість: від 250 євро/8 тисяч гривень в один бік.

Час: від 6 годин 30 хвилин до 9 годин (різна тривалість пересадки).

Приклад вартості квитків на рейс Київ – Лісабон від МАУ:

Приклад вартості квитків на рейс Київ – Лісабон від МАУ:


Пересадка в Польщі – Катовіце з WizzAir (найдешевший варіант)

Найбільш бюджетні варіанти від 480 (!) гривень можна знайти з Катовіце.

Як дістатися до Катовіце – читайте в цьому матеріалі. Є можливість добратися літаком, автобусом чи поїздом. Вартість – від 269 гривень.

Квитки до Лісабону на жовтень можна взяти за 64 злотих/480 гривень в один бік (якщо маєте членство Wizz Discount). Якщо ні – заплатите 109 злотих/820 гривень. Неймовірні ціни.

Вартість: від 749 гривень.

Час в дорозі: в один бік трохи більше 6 годин.

Зверніть увагу: WizzAir не продає квитки на цей рейс в зимовий період, лише з березня до жовтня! 

Приклад вартості квитків на рейс Катовіце – Лісабон від WizzAir на 24 жовтня:


Пересадка в Польщі – Варшава з Ryanair (найдешевший варіант)

Пересадку можна зробити також з Ryanair. Найдешевші квитки серед усіх польських міст перевізник пропонує з Варшави. Туди якраз можна долетіти з Києва на Ryanair від 5€, якщо пощастить потрапити на розпродаж, або від 10€ у звичайний день.

Квитки з аеропорту Варшава Модлін в Лісабон можна придбати від 83 злотих = 620 гривень = 19 євро. Супервигідна пропозиція.

Вартість: від 760 гривень.

Час в дорозі: в один бік трохи більше 6 годин.

Приклад вартості квитків на рейс Варшава – Лісабон від Ryanair на 25 лютого:


 Читайте також: