У Лісабон за 95€ в обидва боки прямим рейсом

Жодних проблем і пересадок. Сіли в Києві, вийшли у Лісабоні. Це неймовірно низька ціна для такого перельоту. Зазвичай квитки в 2-3 рази дорожчі. 

Лісабон – найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Рока недалеко від міста, а далі за ним тягнеться лише безкрайній Атлантичний океан. У Лісабоні не так багато історичних пам’яток – в 1755 році місто було майже повністю зруйнований землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро почало відроджуватися з руїн за проектом маркіза де Помбала.

Я особисто був у Лісабоні і побувати там раджу кожному, місто досить просте, але в той же час величне. Доведеться дуже багато підніматися і спускатися і весь цей час по тротуарам, викладених плиткою. Обов’язково проїдьтеся до статуї Христа Спасителя, хоч вона і далеченько від центру. Якщо в Лісабон приїдете не на один день – поїдьте в Сінтру і на мис Рока (крайню західну точку всієї Євразії). 

Головне: 

  • рейси прямо з київського аеропорту Жуляни, виконує їх угорський лоукостер WizzAir. Тільки уявіть – 5 годин і ви вже в теплій португальській столиці. Зараз там комфортні +25.
  • вилітати треба в листопаді, а назад в Київ повернетеся в грудні. 
  • коштують квитки 95€ в обидва боки для учасників WizzAir Discount Club або 117€ для тих, хто не має знижки. 
  • у вартості, як завжди, лише ручна поклажа. До речі, вже за новими правила, про які нижче.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування.

Багаж: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Bolt дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Києва в Лісабон в обидва боки:

 Приклад бронювання квитків з Києва в Лісабон в обидва боки:


Читайте також: