У Лісабон з України всього за 93€ в обидва боки прямим рейсом

Такі дешеві квитки на прямі рейси від WizzAir величезна рідкість, тому потрібно брати їх, не роздумуючи. Інші авіакомпанії (МАУ, KLM, Air France) виконують рейси з Києва в Лісабон лише з пересадками і то в рази дорожче. 

Лісабон – найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Рока недалеко від міста, а далі за ним тягнеться лише безкрайній Атлантичний океан. У Лісабоні не так багато історичних пам’яток – в 1755 році місто було майже повністю зруйнований землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро почало відроджуватися з руїн за проектом маркіза де Помбала.

Я особисто був у Лісабоні і побувати там раджу кожному, місто досить просте, але в той же час величне. Доведеться дуже багато підніматися і спускатися і весь цей час по тротуарам, викладених плиткою. Обов’язково проїдьтеся до статуї Христа Спасителя, хоч вона і далеченько від центру. Якщо в Лісабон приїдете не на один день – поїдьте в Сінтру і на мис Рока (крайню західну точку всієї Євразії). 

Головне: 

  • рейси прямо з київського аеропорту Жуляни, виконує їх угорський лоукостер WizzAir. Тільки уявіть – 5 годин і ви вже в теплій португальській столиці. Зараз там комфортні +16.
  • вилітати треба в кінці січні, а назад в Київ повернетеся на початку лютого. 
  • коштують квитки 93€ в обидва боки для учасників WizzAir Discount Club або 112€ для тих, хто не має знижки. 
  • у вартості, як завжди, лише ручна поклажа. До речі, вже за новими правила, про які нижче.

Важливо: пам’ятайте, що якщо житло будете бронювати на Booking, то вам повернуть 10% на рахунок Wizz. Або реєструйтеся на Букінг за цим посиланням і отримуйте знижку 15% на будь-яке житло.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування.

Що з багажем/ручною поклажею?

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду.
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см.
  • хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Києва в Лісабон в обидва боки в січні-лютому:

 Приклад бронювання квитків з Києва в Лісабон в обидва боки в лютому:

 


Читайте також: