У Краків прямим рейсом від 5€ в один бік з різних міст

Краків повен легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, розваг, історична столиця Польщі з центром міста, внесеним до Списку ЮНЕСКО, зачаровує з першого погляду.

Головне:

  • летимо прямим рейсом з Ryanair у Краків у лютому-березні.
  • бюджетні рейси є з Києва, Львова, Одеси, Херсона та Харкова. Вибрати справді є з чого!
  • дат з дешевими квитками дуже багато взимку та навесні.
  • зі Львова, Харкова та Одеси ціни на квитки стартують від 15 євро в обидва боки, з Києва – 16 євро туди-назад, а з Херсона – 19 євро. Шикарно!
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Що з кордонами: якщо Ви прибуваєте в Республіку Польща літаком – Ви можете здати тест (в тому числі в аеропорту) протягом 3-х годин від часу перетину кордону.  Ті, хто подорожує наземним транспортом з України чи пішки повинні пройти тест в Україні. Ця вимога стосується в тому числі вакцинованих осіб.

Наявність негативного результату тесту не звільняє невакцинованих осіб (та осіб, що щеплені вакцинами не дозволеними на території Європейського Союзу) від проходження 14-денного карантину. Особи від 12 років мають бути щеплені вакцинами дозволеними на території ЄС.

Багаж: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


 Приклад бронювання квитків з Харкова в Краків:

Приклад бронювання квитків з Києва в Краків:

Приклад бронювання квитків з Одеси в Краків:

Приклад бронювання квитків зі Львова в Краків:


Читати також:

схожі