У Брюссель всього за 78€ в обидва боки

Неймовірно крута пропозиція від Brussels Airlines – знижка на квитки з Києва до бельгійської столиці. Їх можна взяти всього за 33.9 євро з вильотом восени. 

Брюссель – столиця Бельгії та “головне” місто Європейського Союзу: саме тут знаходиться більшість інституцій ЄС. Брюссель є значним політичним, культурним та економічним центром не тільки Бельгії, а й усієї Європи. За рівнем доходів на душу населення Брюссель знаходиться на 3-му місці в Євросоюзі, а за кількістю пам’ятних місць на одиницю площі дасть фору багатьом європейським столицям.

Головне: 

  • перевізник літає за рейсом Київ – Брюссель – Київ майже щодня, але лише 4 рази на тиждень перельоти прямі і без стиковок. Виконуються з аеропорту Бориспіль.
  • це не розпродаж, але впевнені, що дешеві квитки скоро розпродають і їх не буде, тому треба купувати якомога раніше.
  • квитки в один бік з Києва в Брюссель обійдуться в 33.9 євро, в обидва – в 78 євро. 
  • у вартості найдешевших квитків включене перевезення одразу двох одиниць ручної поклажі загальною вагою до 12 кілограмів. 

Дати: різні восени. Багато вільних дат з дешевими квитками є в листопаді. 

Де бронювати: на офіційному сайті Brussels Airlines.

Як дістатися з аеропорту: міжнародний аеропорт Брюсселя знаходиться в 11 кілометрах від центру міста, туди можна дістатися на автобусі або поїзді. Проїзд в обох випадках буде коштувати всього 3 євро.

Правила перевезення безкоштовної ручної поклажі на борту Brussels Airlines

Brussels Airlines – найбільша авіакомпанія і національний авіаперевізник Бельгії. Є дочірнім підприємством компанії Lufthansa, якій належать 45% акцій холдингу SN Airholding, що володіє Brussels Airlines. Працює на 62 напрямках в 20 європейських країнах, також виконує польоти в Східну, Центральну і Західну Африку. З жовтня минулого року Brussels Airlines виконує прямі рейси в аеропорт “Бориспіль” 4 рази на тиждень.


Приклад бронювання квитків з Києва в Брюссель в один бік всього за 34€:

Приклад бронювання квитків з Києва в Брюссель в обидва боки через сайт SkyScanner всього за 78€:


Читайте також: