У Барселону з Києва всього за 28€ в один бік у грудні

Такі низькі ціни на переліт до Барселони пропонує ірландський лоукостер Ryanair. Є багато дат у грудні. 

Барселона – головна туристична перлина Іспанії і друге за величиною місто Піренейського півострова. Барселона розташована на північному сході країни в 120 кілометрах від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії. Місто є важливим промисловим і торговим центром не тільки Іспанії, але і всієї Європи. Порт Барселони входить в десятку найбільш завантажених портів Європи, а аеропорт Ель Прат – найбільший серед всіх аеропортів, розташованих на Середземному морі.

Дати: різні у грудні цього року.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Переліт в обидва боки обійдеться в 60 євро. Це дуже вигідна пропозиція, бо зазвичай авіакомпанія Ryanair пропонує купити квитки в Барселону за 50-60 євро лише в один бік. А якщо брати до прикладу МАУ, то там і зовсім переліт в один бік коштує близько 80-120 євро.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. З цими промокодами можна також їздити в Україні, наприклад, дістатися в аеропорт.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Барселону за 28 євро + 32 євро за повернення назад: 


Читати також: