Ryanair продовжив розпродаж: квитки по Європі від 4.99€

Ірландський лоукостер Ryanair продовжив свій мега-розпродаж ще на один день – злітати в Європу з Києва та Львова можна від 4.99 євро в один бік. Не забудьте купити!

Головне:

  • за 4.99€ можна злітати зі Львова в Лондон, за 7.82€ за 9 напрямками Ryanair – з Києва в Бидгощ, Гданськ, Познань, Вільнюс, Варшаву і Вроцлав; зі Львова – Дюссельдорф, Краків, і Варшаву. Квитки на ще 5 маршрутів коштують 9.99€.
  • розпродаж діє до 12 ночі 14 листопада, тому поспішіть купити дешеві квитки.
  • подорожувати можна з 20 листопада до 31 березня.

Зауважте, що за такою ж ціною (або і дешевше) на багато напрямків є і зворотні квитки, а тому полетіти з Києва чи Львова у декілька міст Європи можна за 10 євро в обидва боки!

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики. АЛЕ у листопаді Ryanair увів перехідний період, штраф за порушення правил поки не братимуть. 

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.


 Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва:

 Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова:


Читати також: