Ryanair почне літати з Києва в Катовіце з 30 жовтня

Ірландський лоукост відкриває з Катовіце 11 нових маршрутів. Серед них один український. Тепер перевізник має аж 23 рейси з Києва. 

Головне:

  • Ryanair почне виконувати новий рейс Київ – Катовіце – Київ з 30 жовтня 2019 року. 
  • літатиме чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі.
  • квитки уже в продажу, зараз ціни – від 27€ в один бік, проте ближче до дати польотів буде точно дешевше.
  • вильоти з Києва планують о 10:25, вильоти з Катовіце о 7:00, тривалість польоту – 1 година 50 хвилин.

Тепер Ryanair має 23 рейси з Києва та 5 – зі Львова. Нещодавно перевізник відкрив новий рейс з української столиці в Мадрид. 

Ryanair відкриє базу в Катовіце і розмістить там 2 літаки. Окрім Києва нові рейси з Катовіце будуть у Болонью, Бриндізі, Катанію, Гетеборг, Корк, Осло, Манчестер, Кельн, Дортмунд та Пафос!

Нові рейси, окрім Катовіце, Ryanair також запустив з Варшави, Познані, Гданська, Вроцлава та Кракова. Загалом 30 нових маршрутів.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Інформація про відкриття нового рейсу є на корпоративному сайті Ryanair. 

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.


Квитки за новим маршрутом Київ – Катовіце вже є у продажу:

Квитки за новим маршрутом Київ – Катовіце вже є у продажу:


Читати також: