Розпродаж WizzAir: квитки з України від 8,5€

Угорський лоукостер WizzAir останнім часом дуже щедрий на розпродажі. Так і сьогодні оголошує про ще один – тільки для членів WizzAir і тільки на обрані маршрути. Поширюється на майже всі рейси з України.

Головне:

  • знижка 20% працює на всі дати, але вибрані напрямки. І лише для Wizz Discount Club. Більшість рейсів з Києва, Львова та Харкова є у списку.
  • купувати квитки потрібно лише 27 грудня, але зважайте, що чим раніше це зробити, тим нижча буде вартість. У WizzAir є традиція продавати за низькою ціною декілька квитків, а потім піднімати вартість.
  • ціни з України починаються від 8,5€ за авіа в один бік або 16€ в обидва.
  • у вартості лише ручна поклажа.
  • знижка 20% застосовується до тарифу авіакомпанії з урахуванням податків, зборів і предмету ручної поклажі, але без урахування адміністративного збору. Тому найвідчутніша знижка буде на дорогі авіаквитки.

Де бронювати: на сайті WizzAir. 

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

З 1 листопада WizzAir ввела нові правила перевезення ручної поклажі на борту літака. Відповідно до змін безкоштовно можна брати з собою лише маленьку ручну поклажу розміром 40x30x20cm. Дві одиниці ручної поклажі зможуть взяти лише ті пасажири, які придбали опцію Wizz Priority.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Wizz Discount Club

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).


 Приклад бронювання Київ – Відень в обидва боки всього за 820 грн (26€):
Приклад бронювання Дебрецен – Париж в обидва боки всього за 580 грн (18€):


Читайте також: