Розпродаж RyanAir: польоти по Європі від 2€, з України – від 5,99€

Ірландський лоукостер Ryanair запустив черговий розпродаж квитків – все, що не роздали на Хелловін, віддають зараз. Не забудьте купити!

Головне:

  • Ryanair дає знижку 10 євро на переліт в один бік або 20 євро на переліт в обидва боки.
  • до коли діятиме розпродаж поки невідомо, але купувати треба швидше, бо дешеві квитки можуть розібрати.
  • дешеві квитки є на період з листопада до лютого.

Зауважте, що за такою ж ціною (або і дешевше) на багато напрямків є і зворотні квитки, а тому полетіти з Києва чи Львова у декілька міст Європи можна за 12 євро у два боки!

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування, а ще – гарний настрій для відпустки.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.


 Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва:

Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова:

 


Читати також: