Розпродаж Ryanair: мільйон квитків зі знижкою 10%

Ірландський бюджетний перевізник Ryanair дав старт новому розпродажу з квитками від 1.99€. З України можна злітати від 4.99€. 

Головне:

  • за правилами розпродажу ви отримуєте знижку 10% на 1 мільйон місць на рейсах по Європі. Є дуже класні варіанти.
  • бронювати акційні квитки можна лише сьогодні, але бажано купувати швидше, якщо подобаються якісь варіанти, бо дешеві квитки можуть розібрати і раніше.
  • більшість бюджетних варіантів є на період з лютого до 23 травня, перевіряйте свої в спеціальному розділі на сайті Ryanair – Fare Finder. Просто введіть місто вильоту, і сайт видасть найдешевші варіанти на сьогодні. 

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків, тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8€ за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.


Приклад бронювання квитків з Києва в Бидгощ всього за 5€ на 6 лютого:

Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва на сьогодні:

Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова на сьогодні:


Читати також: