Розпродаж Ryanair: летимо з України від 5.99 євро

Не опять, а снова: ірландський лоукостер Ryanair запустив черговий розпродаж квитків – злітати в Європу з Києва та Львова можна від 5.99 євро в один бік. Не забудьте купити!

Головне:

  • за умовами розпродажу Ryanair віддає квитки зі знижкою 20% на всі напрямки. З України можна злітати від 5.99 євро.
  • розпродаж діятиме до 11 листопада, тому встигніть купити дешеві квиточки.
  • бюджетні варіанти є на період з листопада до березня.

Більшість квитків авіаперевізник розпродує за ціною 9.99 євро, але на рейс Львів-Лондон все ще залишилися дати всього за 5.99 євро. Встигніть купити!

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування, а ще – гарний настрій для відпустки.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики. АЛЕ у листопаді Ryanair увів перехідний період, штраф за порушення правил поки не братимуть. 

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.


 Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва:

Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова:


Читати також: