Новий розпродаж Ryanair: квитки з України в Європу від 4.9€

Ірландський лоукостер Ryanair запустив новий розпродаж – злітати в Європу з Києва та Львова можна від 4.99 євро в один бік. Не забудьте купити!

Головне:

  • найдешевші квитки коштують 4.9 і це рейс Львів – Лондон, решта рейсів коштують 7.99.9€. Варто зауважити, що знизились ціни на переліт у Вільнюс та Берлін.
  • відповідно до правил розпродажу він актуальний для перельотів в грудні цього року, проте, можна знайти дешеві квитки і на інші місяці.

Зазначимо, що сьогоднішній сейл не є рекордним в плані низьких тарифів, проте, в системі бронювання ірландців наявні квитки на переліт у новорічний період!

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики. АЛЕ у листопаді Ryanair увів перехідний період, штраф за порушення правил поки не братимуть. 

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.


 Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва:

 Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова:


Читати також: