ЯК ДЕШЕВО дістатися в Бухарест (від 700 гривень)

Всі вже давно звикли, що дешеві авіаквитки можна купити на рейси з Польщі. Але Румунія – далеко не гірший варіант, та і в самій країні є на що подивитися. Тому в цьому матеріалі MyCheapTrip розкаже, як дістатися з України в Румунію з мінімальним бюджетом. 


Насправді варіантів дістатися з України в Бухарест не так і багато. Маршрут не досить популярний серед туристів, тому й сполучення майже немає. Доїхати можна на автобусі, прямим авіарейсом з компанією “Роза вітрів” або самостійно перетнувши кордон Україна-Румунія, щоб потім знову таки обрати автобус чи поїзд.

Автобус з Одеси (найдешевший)

Доїхати з Одеси до Бухареста можна на автобусі. Відправляється він з автостанції “Привокзальна”, курсує щодня, тому проблем з рейсом не буде. Їде дорогою Одеса – Рені, більшу частину якої відремонтували, тому переїзд не сильно складний. Кордон Україна–Румунія перейти нескладно, діє безвіз.

Вартість: 700 гривень з Одеси.

Час в дорозі: 12,5 годин.

Приклад бронювання квитків Одеса – Бухарест автобусом:


Прямий рейс з авіакомпанією “Роза вітрів” (найзручніший)

Найшвидший спосіб дістатися до румунської столиці – обрати переліт. WizzAir та Ryanair не літають з України в Румунію, тому про бюджетні способи можна забути. МАУ теж не виконує рейсів до Бухаресту. Хоча на їхньому сайті і є такий рейс, але виконується він авіакомпанією “Роза вітрів”.

Лайфхак: купуйте квитки на сайті МАУ. Там вони коштують в 1,5-2 рази дешевше, ніж через саму авіакомпанію “Роза вітрів”. Перевірте самі.

Вартість: 2,3 тисячі гривень.

Час в дорозі: 2 години.

Приклад бронювання квитків Київ – Бухарест з авіакомпанією “Роза вітрів”:


Піший перехід кордону + автобус/поїзд у Румунії

Так, спосіб не надто зручний, але в нього є величезний плюс: ви можете зупинятися де хочете і розтягнути переїзд до Бухаресту на декілька днів. Відвідайте румунські міста Сібіу, Сігішоара, Брашов, підкоріть румунські Карпати. 

Суть така:

  • зі Львова до станції Солотвино їдете на поїзді (близько 90 гривень з постіллю);
  • переходите прикордонний пункт Солотвино-Сігету-Мармацієй (тут діє безвіз, незважаючи на те, що Румунія не входить до Шенгену)
  • доїжджаєте автостопом до міста Сучава (візьміть з собою пачку цигарок з України, нею і розплатитесь з водієм);
  • з Сучави їдете до Бухареста автобусом (близько 500 гривень) або поїздом (від 500 до 1000 гривень). Час в дорозі однаковий – близько 2,5 годин.

Вартість: від 700 гривень зі Львова.

Час в дорозі: від 1 доби.


Читайте також: