ЯК ДЕШЕВО дістатися до Відня (від 320 гривень)

Відень зачаровує з першого погляду. Сюди їдуть як заради історичних пам’яток, так і заради шумних вечірок. Квитки у звичайних авіакомпаній до Відня розпочинаються від 4 тисяч гривень в один бік, але ми розкажемо, як потрапити в столицю Австрії від 320 гривень – при цьому швидко та комфортно!

Прямий переліт з Laudamotion (найдешевший варіант)

Австрійська дочка Ryanair Laudamotion відкрила прямий рейс з Києва у Відень 1 лютого. Квитки коштують від 9.99€, рекомендуємо купувати. Дешевшого варіанта поки не знайти.

У вартості лише ручна поклажа. Умови такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Важливо знати: аеропорт Відень-Швехат знаходиться за 16 кілометрів від центру міста. Це приблизно 15 хвилин, якщо їхати поїздом CAT. Квиток в один бік коштує 12 євро. Смішно, правда? Сотні кілометрів за 18 євро і трохи більше 15 – за 12 євро. Дешевший варіант – електричка. Їде на 9 хвилин довше, але коштує всього 4,4 євро.

Загальна вартість: від 9.99€/320 гривень.

Час: в один бік близько 2 годин.

Прямий переліт з WizzAir (найшвидший спосіб)

Найдешевші квитки можна знайти за 2-3 місяці до вильоту від 14 євро в один бік і 28 євро “туди-назад” для учасників WizzAir Discount, або 22 євро/38 євро відповідно для тих, хто не має участі в клубі лоукостера. Часто в авіакомпанії бувають розпродажі квитків і тоді їх можна вихопити за 10-15 євро в один бік.

Літає WizzAir у Відень з Києва та Харкова. 

У вартості тільки ручна поклажа.

Загальна вартість: від 14 євро/449 гривень.

Час: в один бік близько 2 годин.

Приклад цін на рейс Київ – Відень з WizzAir:


Прямий переліт з МАУ (найшвидший спосіб)

Конкуренція з RyanAir дуже добре впливає на МАУ. Авіакомпанія знизила вартість на десятках маршрутів. У тому числі й Київ – Відень. МАУ пропонує придбати авіаквитки з Києва до Відня від 40 євро (1290 гривень) в один бік (до цього квитки коштували в 4-5 рази дорожче), якщо купувати за декілька місяців о польоту або за 24€, якщо брати за 10 місяців.

Важливо знати: перельоти за такими цінами МАУ здійснює в тарифі лоукост, тому на борт можна зайти лише з ручною поклажею.

Вартість: від 24 євро/1290 гривень.

Час: в один бік 2 години.

Приклад цін на рейс Київ – Відень з МАУ:


 Ryanair/WizzAir + автобус

Чим гарний цей варіант, що він проходить через столицю Словаччини Братиславу, тому там теж можна зупинитися на декілька днів. Загалом же ідея така: з Києва до Братислави летите з Ryanair або WizzAir від 13 євро, а зі словацької столиці – автобусом RegioJet всього за 1 євро до Відня.

Братислава знаходиться всього у 80 кілометрах від Відня, тому переїзд не викличе проблем (іноді з аеропорту до міста треба їхати довше).

Важливо: Ryanair полетить з Києва до Братислави з 28 жовтня, а от з WizzAir можна вирушати в дорогу хоч сьогодні.

Вартість: 449 гривень.

Час в дорозі: близько 3 годин 30 хвилин.

Приклад цін на рейс Київ – Братислава з WizzAir:

Приклад цін на рейс Київ – Братислава з Ryanair:

Приклад бронювання квитка на автобус з Братислави до Відня:


Прямий автобус (найдовший варіант)

Звертайтеся до цього варіанту лише у випадку, якщо боїтеся літати. Інакше сенсу зовсім немає. Він не найдешевший, бо квитки коштують від 1 тисячі гривень, при цьому найдовший – їхати треба 26 годин, якщо пощастить на кордоні, або навіть довше, якщо удача не прийде до вас.

Важливо: купити квитки на прямий рейс неможливо, лише з пересадкою. Зазвичай її роблять в Польщі. Тобто кордон доведеться перетинати саме польський. Сміливо накидайте до часу подорожі 4-7 годин або і більше.

Вартість: від 1008 гривень.

Час в дорозі: від 26 годин.

Приклад бронювання квитків з Києва до Відня з пересадкою в Кракові (найдешевший варіант):


Читайте також: