В Амстердам зі Львова всього за 29€ в один бік або 58€ в обидва

Звісно, про прямий варіант перельоту і мови йти не може, але є інший чудовий варіант – з міста Веце, де знаходиться аеропорт Дюссельдорф, куди літає Ryanair з України, ходить поїзд в Амстердам. 

Головне:

  • наш маршрут такий: летимо зі Львова в Дюссельдорф всього за 10€ в один бік або 20€ в обидва (є багато варіантів у грудні-січні), прилетимо в аеропорт Дюссельдорф Веце, звідти добираємось в саме місто Веце, а точніше на його залізничний вокзал і їдемо в Амстердам на поїзді – ціна його 19€ в один бік (так-так, це дорожче за сам переліт, знаємо).

Важливо: квитки на поїзд не потрібно купувати сильно завчасно – максимум за 2-3 тижні до поїздки. На далекі дати квитки коштують дорожче. Наприклад, на кінець січня – 46€, а на середину-кінець грудня всього 19€.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Де купувати квитки на поїзд: на сайті німецької залізниці.

Зверніть увагу: обмежень щодо багажу на сайті німецької залізниці не знайшли.

Віза: і Німеччина, і Нідерланди є членами Шенгенської угоди, а тому на них поширюється безвізовий режим – беріть з собою біометричний закордонний паспорт або шенгенську візу.

Альтернативні способи дістатися в Амстердам

Вище написали лише про один метод зекономити при поїздці в Амстердам. Але в спеціальному матеріалі зібрали ще чотири таких способи. Є варіанти від 28€ – прямий авіарейсом, з пересадками, поїздом і автобусом. Рекомендуємо перечитати перед бронюванням квитків.

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків Львів – Дюссельдорф – Львів за 20€: 

Приклад бронювання квитків з Веце в Амстердам:


Читати також: