90% рейсів з України за 4.9€ – розпродаж Ryanair стартував

Ірландський лоукостер Ryanair запустив новий розпродаж – злітати в Європу з Києва та Львова можна від 4.99 євро в один бік. Не забудьте купити!

Головне:

  • більшість дешевих квитків є на період з грудня до лютого.
  • квитки за 4.9€ є з Києва в Братиславу, Бидгощ, Гданськ, Познань, Вільнюс, Варшаву, Лондон, Стокгольм і Вроцлав, а також зі Львова в Краків, Лондон, Дюссельдорф, Меммінген та Варшаву.
  • дорожчі квитки є лише на два напрямки – з Києва в Берлін та Барселону.

Розпродаж є частиною тижневої акції від Ryanair – Cyber Week, щодня нові акції аж до 23 листопада.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики. АЛЕ у листопаді Ryanair увів перехідний період, штраф за порушення правил поки не братимуть. 

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.


 Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва на сьогодні:

 Приклад найдешевших тарифів на квитки зі Львова на сьогодні:


Читати також: