З надією на відкриті кордони: летимо в Литву за 9€ в один бік

Вільнюс – максимально комфортна, тиха і спокійна європейська столиця. Приїжджати сюди надовго не варто, для подорожі вистачить декількох днів. 

А ще у Вільнюсі є унікальне місце – Ужупіс або Заріччя. Це унікальна окрема держава в Литві, яка має свою армію з 12 людей, президента і навіть конституцію, де вказано, що кожен має право помилятись, любити, бути унікальним і навіть право не мати ніяких прав. Одним словом, рекомендуємо почитати детальніше, а ще краще – з’їздити туди самостійно.

  • прямі рейси у Вільнюс виконують одразу декілька авіакомпаній, але ми зупинимось на найбільш бюджетному варіанті – квитки від Ryanair.
  • варіанти вильотів є з Києва та Харкова.
  • найбюджетніше – у кінці липня – серпні цього року (є декілька різних дат).
  • квитки в обидва боки коштують від 19 євро з Києва (в один бік – від 14 євро). З Харкова – 17,9€ в одну сторону. 
  • у вартість квитків Ryanair включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Відкриті кордони або зміна дат

Ryanair прописав в умовах безкоштовну зміну дат у квитках, якщо кордони до того часу не будуть відкриті. Ми все-таки ставимося з оптимізмом і сподіваюмось, що до кінця травня таки зможемо подорожувати в Європу за наявності вакцинації / негативного ПЛР-тесту або нещодавно перенесеної хвороби.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


 Приклад бронювання Київ – Вільнюс – Київ:

Приклад тарифів на бронювання Харків – Вільнюс – Харків:

схожі