В Ісландію за 74€ в обидва боки

Ісландія в нашому уявленні – це країна ельфів, гейзерів, а її жителі – нащадки могутніх вікінгів. До того ж Ісландія щорічно входить в десятку країн з найкращим рівнем життя.

Головне: 

  • прямих перельотів з України в Рейк’явік немає, тому скористаймось пересадками від угорського лоукоста WizzAir.
  • маршрут простий: Київ – Варшава – Рейк’явік – Варшава – Київ. 
  • квитки в один бік обійдуться в 29/47€, в обидва боки – 74/109€. Нижча вартість вказана для тих, хто придбав членство у WizzDiscount Club; дорожче квитки обійдуться тим, хто членства не має. До речі, воно коштує 30€ на рік. Як бачите, у цьому випадку доречно придбати, ще й зекономите 5€.
  • найдешевші квитки є на грудень. Дати можна корегувати з незначним зміненням вартості.
  • у вартості лише ручна поклажа.
  • квитки повернути не можна.

Де бронювати: на сайті WizzAir або Kiwi.

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

Багаж: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Bolt дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання Київ – Варшава – Київ:

Приклад бронювання Варшава – Рейк’явік – Варшава:


Читайте також: