В Йорданію за 47€

Йорданія – історична земля. Кожен її куточок зберігає сліди великих подій, які вплинули на весь світ. Погнали уже в січні! 

Йорданія – мусульманська країна, але достатньо сучасна. Тут не настільки сильно потрібно хвилюватися про одяг або боятися національних та релігійних конфліктів. Місцеві жителі – дружелюбні і дуже гостинні. І, попри чутки, Йорданія була і залишається спокійною, цивілізованою країною, де практично кожен розмовляє англійською мовою.

Головне:

  • вилітаємо на Ryanair з Києва в Краків, звідти – в Амман. Повертаємось у Київ з пересадкою у Варшаві. 
  • чимало дешевих варіантів є у січні.
  • квитки в один бік обійдуться в 47€, в обидва – 97€.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків, тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbBookingHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків за маршрутом Київ – Краків:

 Приклад бронювання квитків за маршрутом Краків – Амман:

 Приклад бронювання квитків за маршрутом Амман – Варшава:

 Приклад бронювання квитків за маршрутом Варшава – Київ:


Читайте також:

схожі