В Йорданію з України всього за 52€ в обидва боки

В авiакомпанiï Ryanair зараз є досить низькі цiни за перелiт з польского Кракова до столицi Йoрданiï — переліт в один бік буде коштувати лише 23 євро, а у два боки 46 євро! До Кракова можна дістатися від 136 гривень.

За свою історію Йорданія перебувала під впливом різних цивілізацій, народів та імперій. Це подарувало їй багате різноманіття культурних та історичних пам’яток. Країна насамперед вiдома мiстом Петра, Мертвим морем та мальовничою пустелею Вадi-Рам. Про Петру кажуть «Рожеве місто, старе, як i cам час». Це, безумовно, найвідоміша пам’ятка Йорданії, яка вирублена прямо у скелi. Велечезнi гори та простори пустелi Вадi-Рам також не залишать вас байдужими.

Головне:

  • дешеві квитки доступні в травні-червні 2019-го.
  • виліт з польського Кракова, туди їдемо від 136 грн., читайте нижче.
  • для відвідування Польщі необхідна шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізу. Віза для відвідування Йорданії ставиться в аеропорту.
  • кількість дешевих квитків обмежена.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Як дістатися до Кракова

Все дуже просто, зробити це можна на Ryanair за 9.99€ (або навіть дешевше під час різноманітних розпродажів). Перевізник літає в Краків з Києва та Львова. Є варіанти дістатися в це польське місто значно дешевше – від 136 гривень. Про це розписали у спеціальному матеріалі.

Підрахуємо гроші

Найдешевший варіант дістатися до Кракова – 136 грн х 2 = 272 грн = 8,5€ + 46€ (Краків-Амман-Краків) = 52€

Якщо летіти повністю на Ryanair: 18€ (Київ-Краків-Київ) + 46€ (Краків-Амман-Краків) = 64€

Нові правила Ryanair

З січня 2019-го перевізник підняв вартість купівлі пріоритетної посадки та малої одиниці реєстрованого багажу. Більше того – тепер вартість формуватиметься за новою динамічною системою. Раніше купив – дешевше буде. Усі деталі можна прочитати у нашому спеціальному матеріалі. 

з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Кракова в Йорданію (Амман) в травні-червні:

 Приклад бронювання квитків з Кракова в Йорданію (Амман) в травні:


Читайте також: